Data Satın Almak İstiyorum

Data Satın Almak İstiyorum

Data Satın Almak İstiyorum

2023 yılı güncel verileri ile hizmetlerimize devam ediyor, siz değerli ziyaretçilerimize kesintisiz, nitelikli ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.

İçinde bulunduğu sektör dolayısı ile sürekli güncel cep telefonu datası ve güncel data fiyatları ile ilgili araştırmalar gerçekleştiren çağrı merkezleri son aşamada data satın almak istiyorum dediklerinde karşılarına maalesef bir çok web sitesi çıkmaktadır.  Birden fazla web sitesi ile karşılaşan çağrı merkezleri karar verme konusunda yaşadıkları tereddütler ve bir kaçı ile telefonda karşılaştıkları ilk intibalar sonucu alımdan vazgeçmekte ve maalesef işlemlerini gerçekleştirmeden sayfayı terk etmektedirler.

Bizler data satın almak istiyorum diyen müşterilerimiz ile diyalogumuz sayesinde verdikleri bilgiler doğrultusunda işlerine yarayabilecek ve maksimum fayda sağlayabilecekleri güncel data fiyatları ile güncel cep telefonu datasına sahip olabilecekleri hizmetimizi sunmaktayız.

Yaptığımız işi asıl işimiz olarak görmemiz ve her arayan müşterimize empati yaparak, kendimizi müşterimizin yerine koyarak hareket etmemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız sebebi ile tercih edilmekteyiz. Bizimle bir kez cep telefon datası sektöründe çalışan çağrı merkezleri sürekli müşterilerimiz olmakta ve hizmetlerini bizim tarafımızdan karşılamaktadırlar.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Çanakkale Cep Telefon Datası

Çağrı merkezlerine sunduğumuz cep telefonu datası hizmetimizde kullanılan numaralar farklı kurumlardan reklam alımına müsaade etmiş müşteri listelerinden oluşmakta ve zaman zaman otomatik gerçekleştirilen kontroller sayesinde listeden ayrılmak isteyen kullanıcılar ayıklanarak temiz ve yalın listeler haline getirilmektedir.

Siz de çağrı merkezinizde kullanmak üzere cep telefonu data satın almak istiyorum diyorsanız ve karşınıza çıkan web siteleri güven anlamında sizlere yetersiz geliyorsa sizlere bu piyasada ilk olan bir hizmetimizden bahsetmek istiyoruz.

Dilediğiniz il, ilçe veya lokasyondan talep edeceğiniz cep telefonu datası ile ilgili öncelikle demo gönderiminizi gerçekleştiriyoruz, tarafınıza ulaşan demoyu inceliyor ve deniyorsunuz. Eğer ki memnun kalırsanız alışverişinizi güven içinde tamamlayarak kaliteli ve güncel cep telefonu havuzumuzdan sizlere sunacağımız güncel cep telefonu listesi ile işlemlerinize başlayabiliyorsunuz.

Data satın almak istiyorum ama nereden alacağıma karar veremedim diyorsanız yapmanız gereken bizlere iletişim formumuz aracılığı ile, telefon numaramız aracılığı ile yahut email adresimiz aracılığı ile ulaşarak talep ettiğiniz cep telefonu datası nın özelliklerini bildirmeniz olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

13 yorum

Aslıhan YazkaçYayın tarihi1:05 pm - Ara 25, 2018

Data fiyatları ne kadar acaba

Sevinç kurtYayın tarihi7:03 pm - Tem 19, 2019

Meraba cinsel yaşam datası için msj atarmsnz

Cihan TaskinYayın tarihi12:05 pm - Eyl 12, 2019

İyi günler,
Bursa ili için bolgesel öğrenci velisi telefonlarına ihtiyacımız var.Temin edebilirmisiniz.

EbruYayın tarihi2:48 pm - Eyl 20, 2019

Ege bölgesindeki büyük ve orta ölçekli firma sahiplerinin isim soyisim ve cep telefonu numaralarını istiyorum nasıl bir yol izleyebiliriz

ALİ CANYayın tarihi7:24 pm - Kas 20, 2019

hyundai su arıtma sistemleri ankara mamak bölge bayisiyim güncel data satın almak istiyorum fiyatlar ve dataların saglamlıgıyla ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar 05452545807 gsm

Gamze aksakalYayın tarihi12:38 pm - Oca 6, 2020

Merhaba data satın almak istiyprım

Halit CENGİZYayın tarihi8:48 pm - Mar 5, 2020

data istiyorum

HasanYayın tarihi9:45 am - May 4, 2020

Elimde Elit insanların bulunduğu telefon datası mevcut. Satın alıyor musunuz ?

Uğur yıldırımYayın tarihi9:11 am - May 13, 2020

Merhabalar, yaklaşık 20 bin kişilik telefon ve mail datası var, sayın almak isterseniz iletişime geçmenizi rica ederim

HüseyinYayın tarihi6:40 pm - Tem 25, 2020

Ankara için öğrenci veli telefon datasina ihtiyacım var..mevcut mudur

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN