Güncel Telefon Dataları

Güncel Telefon Dataları

Günümüzde internetten veya telefon ile soğuk satış yönteminde kullanılan en önemli kaynak güncel telefon dataları dır. Çağrı merkezlerinin sürekli arayış içerisinde girdiği güncel telefon dataları ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasında ve olumlu geri dönüş ve satış oranlarının arttırılmasında en önemli etkenlerdendir.

Güncel telefon dataları çağrı merkezleri için çok önemli olmakla beraber güncelinin bulunması durumunda satışa etkisi pozitif olmaktadır. Daha önce aranmamış, yorulmamış güncel telefon dataları ile çalışan çağrı merkezleri daha odaklı işlem gerçekleştirmekte ve kazancını daha yükseklere taşıyabilmektedir.

Çağrı merkezlerinin sürekli elemanları tarafından kullanılmak amacı ile güncel telefon datalarına ihtiyacı duymaktadırlar. Güncel telefon dataları ararken farklı sitelerle karşılaşan çağrı merkezlerinin karşılaştıkları sitelere güven anlamında tereddütleri haliyle olmaktadır. Web sitemizden ücretsiz danışmanlık talep formu doldurmanızın akabinde siz değerli müşterilerimizin hitap ettiği sektöre yönelik kaliteli ve güncel telefon dataları ile ilgili danışmanlık hizmetini tarafınıza sunuyor, sunduğumuz hizmetin anlatımını gerçekleştirdikten sonra memnun kalmanızın akabinde güncel telefon dataları ile ilgili işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de çağrı merkezi işletmecisi iseniz ve güncel telefon dataları temini konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, içinde bulunduğunuz paradokstan kurtulmak ve yeni güncel telefon dataları ile güncel ve yeni bir müşteri kitlesine hitap etmek için yapmanız gereken sadece web sitemizde bulunan sizi arayalım formu ya da ücretsiz danışmanlık formunu doldurmak olacaktır.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  İzinli Toplu SMS
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

1 yorum

Data Satın Almak İstiyorum | Akdeniz Danışmanlık – 0 544 613 95 94Yayın tarihi8:53 am - Ağu 25, 2020

[…] bulunduğu sektör dolayısı ile sürekli güncel cep telefonu datası ve güncel data fiyatları ile ilgili araştırmalar gerçekleştiren çağrı merkezleri son […]

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN