Çağrı Merkezi Data Temini

Çağrı Merkezi Data Temini

Çözüm ortaklığı yaptığımız sektörlerin başında çağrı merkezleri gelmektedir. Çağrı merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmakta ve her geçen gün kendimizi geliştirerek Çağrı merkezi data temini konusunda son teknolojinin de faydası ile güncel data temin ederek bir çağrı merkezinin en önemli ihtiyacı olan datalara ulaştırmaktayız.

Çağrı merkezi data temini konusunda çok titiz davranan sitemiz değerli çağrı merkezlerine çözüm ortaklığı konusunda hem danışmanlık, hem yönlendirme hem de doğru ve odaklı güncel data ya ulaşmaları konusunda yardımcı olmaktadır.

Siz de çağrı merkezi data temini konusunda yaşadığınız olumsuzluklardan şikayetçi iseniz, ulaştığınız kişiler yeterince ilgili değil ise, gerçekten ne istediğinizi bilen ve size kendi işi ile ilgileniyormuş gibi yardımcı olan bir web sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çağrı merkezi data temini konusunda uzun yıllardır bir çok çağrı merkezine çözüm ortağı olmaktayız. Veri havuzumuzda bulunan ve farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş kullanıcılardan oluşan güncel data portföyümüzle siz değerli çağrı merkezleri nin data temini konusunda yaşadığı sıkıntıları gidermek, sizlere geri dönüşü yüksek verimli ve daha önce aranmamış listelerle hizmet vermek için havuzumuzu sürekli yeniliyor ve güncelliyoruz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  İzmir cep Telefonu Datası

Çağrı merkezi data temini hususunda bir diğer özelliğimiz ise bir çağrı merkezine sunmuş olduğumuz güncel data yı başka bir çağrı merkezi ile paylaşmadan havuzumuzdan çıkartarak böylelikle yeni çağrı merkezi data temini için talep olduğunda farklı ve daha önce aranmamış ve başka hiçbir çağrı merkezi ile paylaşılmamış listelerimiz ile hizmet veriyoruz.

Bu hem bizimle çalışan çağrı merkezlerinin kaliteli güncel cep telefonu datası na ulaşmasına, hem bu veriler ile işlerinin geri dönüşünün daha yüksek olmasına ve en önemlisi sürekli bizimle çalışmak istemelerine sebep olmakta ve sürekli bir iş ortaklığımız söz konusu olmaktadır.

Siz de çağrı merkezi data temini konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve karşınıza çıkan web sitelerine güven konusunda kararsız iseniz yapmanız gereken danışmanımıza telefon ile, iletişim formu aracılığı ile veya email adresimiz aracılığı ile ulaşabilir, samimi ve profesyonel danışmanımızın yönlendirmesi sonucunda çağrı merkezi data temini konusunda en doğru bilgiye kolayca ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

1 yorum

Evren TaskinYayın tarihi9:57 pm - Ara 14, 2017

Merhaba sizlere bir sorum olacakti avrupa icin elinizde bir data mevcutmudur ? Var ise sayisi ve fiyatini bana mail atar misiniz iyi calismalar …

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN