Çağrı Merkezi Data Satışı

Çağrı Merkezi Data Satışı

Cep Telefonu numaraları datası sektöründe işlem gerçekleştiren çoğu çağrı merkezi kullanmakta olduğu verileri veya henüz kullanmadığı ve kullanmak için yeterli altyapıya sahip olmadığı verileri çağrı merkezi data satışı konuları açarak genelde satışa çıkarmaktadırlar. Piyasada bir çok çağrı merkezi data satışı yapan web sitesi bulunmaktadır. Bu web siteleri arasından en doğru ve en güncel çağrı merkezi data satışı yapan firmaya ulaşmak ise çoğu zaman mümkün olmamaktadır.

Çağrı merkezi data satışı konusunda faaliyet gösteren web sitelerinin tamamında güncel data konusunda sıkıntılar yaşanmakta ve bu durum müşterileri olumsuz yönde etkilemekte, hem zaman hem de maddi kayıplar olarak karşılarına çıkmaktadır. Çağrı merkezi data satışı sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren web sitemiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendisini yenileyerek, dinamik çağrı merkezi desteği anlayışı ile siz çağrı merkezlerine dinamik bir şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çağrı merkezi datası satışı konusunda çağrı merkezlerinin yaşadıkları bir diğer sıkıntı ise edinmek istedikleri çağrı merkezi datası nın güncellik durumudur. Güncelliğini yitirmiş çöp listeler ile piyasada çalışan bir sürü web sitesi bulunmaktadır. Doğru ve nitelikli çağrı merkezi datasına ulaşmak neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Çağrı Merkezi İçin Data Arıyorum

İşte tam bu noktada güncel çağrı merkezi datası satışı araması sonucunda ulaşmış olduğunuz web sitemizde siz değerli müşterilerimizin güncel cep telefonu numaraları datası konusunda yöneltecekleri her türlü ihtiyaca, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda cevap veren bir danışmanımız bulunmaktadır. Danışmanımız ile yapacağınız ücretsiz görüşme ve yönlendirme neticesinde sizin için en uygun çağrı merkezi data satışı ile ilgili en doğru ve odaklı bilgiye anında ulaşabileceksiniz.

Siz de çağrı merkezi data satışı konusunda sürekli araştırma içerisinde iseniz, çağrı merkezinizde yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı ve dolaylı olarak kazancınızı arttırmak istiyorsanız, farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş güncel verilerimiz ile siz değerli iş ortağımıza yardımcı olmak isteriz. Bizlere telefon numaramızdan, web sitemizin iletişim formu aracılığı ile ve e-mail adresimiz üzerinden ulaşabilir ve çağrı merkezi datası satışı konusunda ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

1 yorum

ziyaYayın tarihi6:53 am - May 22, 2019

Merhaba data konusunda artırma yapıyorum.3 ay sonra önemli bir kuruluş başlatıyorum. Bize sağlam göncel ve gövenilir bir firmadan almak istiyoruz. Tabiki fiyat çok önemli.

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN