Çağrı Merkezi Data Arayanlar

Çağrı Merkezi Data Arayanlar

Bilindiği üzere çağrı merkezi aracılığı ile müşterilerini arama yöntemi ile müşterilerine ulaşma yöntemini ve bu yöntemle satışlarını gerçekleştiren işletmelerin yapmış olduğu işleme soğuk satış denmektedir. Soğuk satışın en önemli hammaddesi ise güncel çağrı merkezi datası dır. Çağrı Merkezi Datası Arayanlar genellikle çağrı merkezleri aracılığı ile ürünlerini tanıtırken yeni müşterilere ürünlerini ve hizmetlerini oluşturan işletmelerdir.

Hali hazırda çağrı merkezi bünyesinde bulunan veriler bir müddet sonra kullanılarak ve ulaşılarak geçerliliğini yitirip eski datalar halini almaktadır. Bu noktada çağrı merkezi data arayanlar yeni arayışlar içerisine girmektedirler. Yaptıkları aramalar neticesinde karşılarına çıkan web sitelerinde incelemelerde bulunan çağrı merkezi data arayanlar, ya daha önce çalışıp, güvenilir olduğuna emin oldukları, ya da kendilerini güvende hissettiği web sitelerinden işlem gerçekleştirmek istemektedirler.

Güven konusunda son derece haklı olmaları ile birlikte, geçmişte yaşadıkları olumsuz tecrübeler de çağrı merkezi data arayanlar ın her web sitesine ön yargı ile yaklaşmalarına sebep olmaktadır. Biz çağrı merkezi data arayanlar için geliştirmiş olduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmeti ile ihtiyaçlarını dinliyor, ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti sunuyor ve danışmanlık hizmetimiz ve yapmış olduğumuz demo sonrası memnun kalmaları durumunda işlemlerini güvenli ve gönül rahatlığı ile gerçekleştirmeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  İstanbul Cep Telefonu Datası 2023

Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve yeni, güncel data lara ulaşmakta sıkıntı yaşıyorsanız yapmanız gereken sadece sizlere uzman bilgisi ile danışmanlık hizmeti verecek ve sizi anlayarak yönlendirecek, yapmanız gerekenleri ve yapmamanız gerekenleri size anlatacak, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizi analiz ederek ihtiyacınız olan hizmete odaklı bir şekilde sizleri ulaştıracak bir firmadan danışmanlık hizmeti almanızdır.

Kazancınızı katlamak, yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için yapmanız gereken sadece bizlere telefon numaramızdan, ücretsiz danışmanlık formumuzdan veya mail adresimizden ulaşarak danışmanlık talebi almak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN