Çağrı merkezi Datası

Çağrı merkezi Datası

Bilindiği üzere çağrı merkezi datası aracılığı ile müşterilerini arama yöntemi ile müşterilerine ulaşma yöntemini ve bu yöntemle satışlarını gerçekleştiren işletmelerin yapmış olduğu işleme soğuk satış denmektedir. Soğuk satışın en önemli hammaddesi ise güncel çağrı merkezi datası dır. Çağrı Merkezi Datası Arayanlar genellikle çağrı merkezleri aracılığı ile ürünlerini tanıtırken yeni müşterilere ürünlerini ve hizmetlerini oluşturan işletmelerdir.Hali hazırda çağrı merkezi bünyesinde bulunan veriler bir müddet sonra kullanılarak ve ulaşılarak geçerliliğini yitirip eski datalar halini almaktadır. Bu noktada çağrı merkezi data arayanlar yeni arayışlar içerisine girmektedirler. Yaptıkları aramalar neticesinde karşılarına çıkan web sitelerinde incelemelerde bulunan çağrı merkezi datası arayanlar, ya daha önce çalışıp, güvenilir olduğuna emin oldukları, ya da kendilerini güvende hissettiği web sitelerinden işlem gerçekleştirmek istemektedirler.

Güven konusunda son derece haklı olmaları ile birlikte, geçmişte yaşadıkları olumsuz tecrübeler de çağrı merkezi data arayanlar ın her web sitesine ön yargı ile yaklaşmalarına sebep olmaktadır. Eğer o çağrı merkezi bu işi kendine ekmek kapısı olarak seçtiyse müşterisinin memnun ayrılması demek kendisine gelecek yeni müşteriler demektir. Çünkü yukarda bahsettiğimiz gibi bu sektörde güvenilir ve işini titizlikle yapan firmalar çok nadir bulunmaktadır. Bu yazımızı bir örnekle açıklayalım : Diyelim ki şuan en çok tercih edilen reklam türü belediye başkanlığı tanıtımı ve reklamı için Cep telefonu Data gerekmektedir A ilinden aday olan kişi nin ulaşması gereken halk topluluğu o A ilinde oturan kişiler olmalıdır . Cep telefonu Datasını yarım ekmek köfte fiyatına alarak Türkiye; nin diğer ucundaki B şehrine ait datalara ulaşması hiçbir şey ifade etmez . Bir milyon kişiye dahi ulaşmış olsa A iline ait datalar olmadığı için kimse onun tanıtımını duymadığı için o gönderilen SMS i okumadığı için kendisine 1 oy dahi çıkmaz. Bu ölü bir data kullanımıdır .

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Güncel Data Fiyatları

Önemli olan burada kendi tanıtımını kendi aday olduğu şehirde yapması gerekmektedir . Hızlı dönüş yapan anında kendisine cevap veren bir siteden A iline ait dataları almış olsa bir milyonluk dataya bile ihtiyaç duymaz kendi aday olduğu ilin nüfusu kaç kişi ise o kadar lık bir harcama ile daha etkin bir data kullanımı olurdu .

 

Hizmet sağladığımız veritabanımız farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş kullanıcılardan oluşmaktadır. Tamamen izinli veri tabanı ile hizmet sağlamaktayız.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN