Telefon Datası Bulma

Telefon Datası Bulma

Çağrı merkezlerine uzun yıllardır sağlamış olduğumuz danışmanlık ve proje ortaklığı sayesinde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeler neticesinde çağrı merkezlerinin en önemli ve satışlarına doğrudan etki eden ihtiyaçlarının birinci sırasında ürün ve hizmetlerini tanıtmak üzere kullandıkları telefon datası gelmektedir. Telefon datası bulma konusunda sıkıntıya düşen çağrı merkezleri, sunduğumuz çözüm ortaklığı ve ücretsiz danışmanlık hizmetimiz sonrasında kendileri için değerli olan telefon datası bulma konusunda maksimum fayda sağlayabilecekleri hizmetimizden faydalanıyorlar.

Teknoloji günden güne gelişmekte ve her yeni teknoloji hayatımıza bir değer katma konusunda artı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda çağrı merkezi sektörü gelişmiş ve teknolojinin de sunduğu imkanlar ile ofis içerisinden yeterli teknik altyapı sağlanarak birkaç personel desteği ile soğuk satış dönemi başlamıştır. Soğuk satışta teknik alt yapının, donanımlı ve bilgili personelin önemi göz ardı edilemez derecede yüksek ve başarılı satışa katkısı bir o kadar orantılıdır.

Bunların haricinde tam donanımlı bir çağrı merkezinin en önemli hammaddesi ise güncel telefon datası dır. Telefon datası bulma konusunda çağrı merkezlerinin çektiği sıkıntıların önüne geçmek, çağrı merkezlerini telefon datası bulma konusunda desteklemek ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermek üzere kurmuş olduğumuz web sitemiz aracılığı ile siz değerli çağrı merkezlerinin yeni müşterilere ulaşması ve ürün yelpazesini yeni müşterilerle buluşturması amacıyla geliştirmiş olduğumuz ücretsiz danışmanlık talebi hizmetimiz ile siz değerli çağrı merkezlerini dinliyor, dilediğiniz ölçüde sizlere yönlendirmelerde bulunuyor ve en doğru telefon datası bulma konusunda maksimum faydayı sağlıyoruz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  2023 Cep Telefonu Datası

Çağrı merkezlerine telefon datası bulma hususunda sunduğumuz en önemli kolaylık ise veri havuzumuzdaki telefon dataları nın tamamen farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş müşteri listelerinden oluşuyor olması ve sizlere yorulmamış, daha önce aranmamış ve geri dönüş oranı yüksek listeler ile hizmet veriyor olmamızdır.

Siz de çağrı merkezi işletiyor ve telefon datası bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yapmanız gereken bizlere telefon numaramızdan, iletişim formumuzdan veya email adresimiz ile ulaşarak danışmanlık talebinizi iletmek ve sizlere profesyonelce destek vermemizi sağlamak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN