Telefon Datası Arıyorum

Telefon Datası Arıyorum

Telefon ile pazarlama sektörü, izinli toplu sms yöntemi ile tanıtım sektörü ve çağrı merkezlerinin tamamı, müşterilerine hizmetlerini tanıtırken mutlak suretle çağrı merkezi datası na ihtiyaç duymaktadırlar. İhtiyaç hasıl olduğu durumlarda arama motorlarına telefon datası arıyorum anahtar kelimeleri ile arama gerçekleştiren çağrı merkezleri genellikle karşılarına çıkan ilk on sayfadan işlemlerini gerçekleştirmek isterler.

Siz de telefon datası arıyorum diyen çağrı merkezlerinden iseniz ve karşınıza çıkan web sitelerindeki güncel data fiyatları nın doğruluğu ve ellerinde bulunan dataların güncel olup olmadığı konusunda yaşadığınız tereddütler var ise yapmanız gereken doğru fiyatlarla doğru verilerle hizmet veren ve en önemlisi size değer veren, müşteri her zaman haklıdır ilkesini göz önünde bulunduran bir web sitesi ile çalışmanızdır.

Müşterilerimizi anlıyor ve onların ihtiyaçları için gerekli olan bilgileri toparlıyor, ihtiyaçlarına yönelik en odaklı çözümü sunuyoruz. Sunduğumuz çözümler müşteri odaklı ve geri dönüşü çağrı merkezleri için yüksek olan verimli listeler ile hizmet vermekteyiz.

Telefon datası arıyorum diyen çağrı merkezlerinin çoğu da aslında karşılarına çıkan arama sonuçları arasında en güncel data ya ulaşıp, ulaşamama konusunda haklı sıkıntılar yaşamaktalar. Bu noktada çağrı merkezlerinin telefon datası ile ilgili aramalarında dikkat etmeleri gereken konulardan en önemlisi müşterilerine önem veren, onları dinleyen, ihtiyaçlarını anlayan, aslında bir nevi danışmanlık ve yönlendirme hizmeti sunan web siteleriyle çalışmaları yararlarına olacaktır.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Güncel Data Fiyatları

Biz telefon datası arıyorum diyen müşterilerimizi dinliyor, ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara en uygun, güncel, daha önce farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş müşteri portföyümüzden yardımcı oluyoruz.

Listelerimiz daha önce aranmamış, yorulmamış ve güncel listelerden oluşmakta ve dilediğiniz her zaman telefon numaramızdan, iletişim formumuzdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilir güncel telefon datası ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN