Güncel Data Fiyatları

Güncel Data Fiyatları

Günümüzde çağrı merkezlerinin ihtiyacı olan tek şey yeni müşterilere sağlıklı bir şekilde ulaşarak ürünlerini, hizmetlerini odaklı bir şekilde tanıtmaktır. Bu noktada çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte olan web sitemiz siz değerli müşterilerimize güncel data fiyatları konusunda en doğru bilgiyi sunmaktadır.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki; gelişen teknolojinin de katkısı ile çağrı merkezleri müşterilerine tele pazarlama yöntemi ile ulaşarak soğuk satış gerçekleştirmekte, bu gerçekleştirilen satışlar neticesinde prim hakkediş sistemine göre çalışmaktadırlar. Bu noktada çağrı merkezlerinin ellerindeki dataların önemi daha da artmaktadır.

Ellerindeki datalar bir müddet sonra kullanım ile doğru orantılı olarak azalmakta veya bitmektedir. Bu durumda yeni güncel data arayışına girmektedirler. Güncel data fiyatları konusunda çelişki yaşayan çağrı merkezleri genellikle arama motorlarında güncel data fiyatları anahtar kelimelerini arayarak karşılarına çıkan ilk 10 site arasında tercih yapmak konusunda tereddüt yaşarlar. Bu yüzden web sitemizde güncel data fiyatları ile ilgili hem en güncel ve doğru bilgileri paylaşmaktayız, hem de siz değerli müşterilerimize en güncel verilerle hizmet sağlamaktayız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Telefon Datası Arıyorum

Sizlere temin edilecek güncel data da bulunan veriler, farklı kurumlardan reklam alımına müsaade etmiş, izinli listelerden oluşmaktadır. Bir çağrı merkezi ile paylaştığımız bilgileri veri havuzumuzdan derhal çıkartarak hem yeni müşterilerimize daha önce aranmamış, yorulmamış veriler ile hizmet etmekle beraber, hem de yeni ve aranmamış müşteri listeleri ile sizin daha verimli geri dönüş sağlamanızı amaçlıyoruz.

Siz de yaptığınız iş çağrı merkezi sektöründe tele pazarlama yöntemi ile soğuk satış ise ihtiyacınız olan güncel data ya en güncel data fiyatları ile web sitemiz aracılığı ile sahip olmak isterseniz yapmanız gereken bizlere telefon numaramızdan, iletişim formumuzdan veya mail adresimizden ulaşmak ve ihtiyacınız olan bilgileri iletmektir.

Bilgilerinizi iletmenizin akabinde danışmanımız size bir yol haritası çizecek ve dilerseniz bir demo gerçekleştirecektir. Demo sonrası tatmin olmanız durumunda işleminiz sizin onayınız dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

1 yorum

halidunYayın tarihi3:22 pm - Nis 25, 2018

bir çagrı merkezim bulunuyordu tv reklamlarından elde ettigim 50 bin civarı güncel data var elimde ilgilenirseniz dönüşünüzü beklerim 05368149887 numarasından iletişim kurabilirsiniz

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN