Cep Datası

Cep Datası

Çoğu çağrı merkezi işlerini büyütmek ve hali hazırda ellerinde bulunan fiziki ürün ve sigorta paketlerini pazarlamak için cep datası na ihtiyaç duymaktadırlar. Çağrı merkezi data olarak da anılan cep datası çağrı merkezleri için hazine niteliğinde bir hammadde olmakla birlikte güncel cep datası anlamında çoğu çağrı merkezi sıkıntı yaşamaktadır.

Çağrı merkezleri yaptıkları dış aramalarda müşterilerine ürün ve hizmet sunarken kullanmak üzere cep datası na ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda güncel cep datası ihtiyaçları için devrim niteliğinde çözümler üreten web sitemiz siz değerli çağrı merkezlerine özel, daha önce farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş müşteri listeleri (cep datası) ile hizmet vermektedir.

Vermiş olduğumuz Cep Datası hizmeti siz çağrı merkezlerinin istediği ölçüde ve kriterlerde olup dilediğiniz zaman web sitemizin DANIŞMANLIK TALEP FORMU aracılığı ile dilediğiniz lokasyonun örneğini talep edebilir, memnun kalmanız durumunda ise çağrı merkezinizde kullanmak üzere Cep Datası nı sonrasında alabilirsiniz.

Ürününüz ne kadar kaliteli olursa olsun, vermiş olduğunuz hizmet ne kadar yeterlilik belgelerine sahip olursa olsun, doğru müşterilere odaklı bir şekilde ulaşmadıkça başarı elde etmeniz güçtür. Tam bu noktada sizlere güncel ve odaklı cep datası havuzumuzdan temin edeceğimiz listeler ile çağrı merkeziniz içinde çalışarak işlerinizi ikiye katlamak mümkündür.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Cep Telefon Datası

Bu şekilde çalışan direk çağrı merkezi iş ortaklarımız olduğu gibi; çağrı merkezleri yüksek prim ve hak ediş esası ile çalıştığı için kazancını arttırmak isteyen çağrı merkezi çalışanları da bizlerden cep datası talep etmekte ve kullanmakta. Sürekli alım yapan çağrı merkezi ve çağrı merkezi çalışanı müşterilerimizle uzun yıllardır çalışmaktayız.

Siz de işlerinizi geliştirmek, iş hacminizi yükseltmek, kazancınızı ikiye katlamak, dilediğiniz kadar müşteriye ulaşabilmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizlerden ilgilendiğiniz bölgenin dilediğiniz kriterlerde DEMO sunu talep etmek ve gelen demodan bir arama gerçekleştirip memnun kalmanız sonrasında ise işlem gerçekleştirmektir. Böylelikle hem siz gönül rahatlığı ile ne alacağınızı bilerek işlem yapmış olursunuz hem de diğer sitelerde yaşayacağınız güvensiz alışveriş tecrübelerinin ötesinde güvenli bir hizmet almış olursunuz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN