Çağrı Merkezi İçin Data Arıyorum

Çağrı Merkezi İçin Data Arıyorum

Çağrı merkezi sahibi misiniz? Müşterilerinize telefon ile sesli olarak veya izinli toplu sms yöntemi ile ulaşarak ürün ve hizmetlerinizi mi sunuyorsunuz? Bu şartlarda çalışarak ne kadar kazanmayı hayal ediyorsunuz? Peki bu iş için ayırdığınız bütçe yeterli mi? Yeterli teknik alt yapıya sahip misiniz? Hepsinin olduğunu var saydığımız bir çağrı merkezinin bile çok ciddi bir sıkıntısı bulunmaktadır. Güncel Data… Çağrı merkezi için data arıyorum diyen onlarca çağrı merkezi çalışanı veya sahibi her gün sitemizi ziyaret ederek çağrı merkezi datası ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti almaktalar.

Siz de çağrı merkezi için data arıyorum diyorsanız ve nereden başlayıp, hangi siteye güvenerek işlem gerçekleştireceğiniz konusunda tereddütleriniz var ise yapmanız gereken size en güvenilir gelen, samimiyetine ve ses tonunun verdiği güven olan web sitelerinden işlem gerçekleştirmek en doğrusu olacaktır.

Çağrı merkezi için data arıyorum anahtar kelimesi ile arama yaparak bu sayfaya ulaştıysanız doğru ve güvenilir kaynağa ulaştığınızı belirtmekte fayda görüyoruz. Vermiş olduğunuz hizmet her ne olursa olsun doğru ve odaklı müşterilere ulaşmadıkça kazancınızı katlayamaz, satışlarınızı arttıramazsınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Çağrı merkezi Datası

Bizler sizlere farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş izinli müşteri veri tabanımız ile hizmet veriyor ve sizlere sunduğumuz veritabanını anında havuzumuzdan çıkartarak başka bir çağrı merkezi ile paylaşmayarak aynı zamanda havuzumuzun sürekli güncel kalmasına olanak sağlıyoruz.

Siz de güncel ve verimli listelerle çalışmak, yüksek müşteri geri dönüş oranları ile iş hacminizi geliştirmek ve kazancınızı arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizlere telefon numaramızdan, iletişim formumuz aracılığı ile veya e-posta adresimiz üzerinden iletişim sağlamak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

1 yorum

FatmaYayın tarihi12:33 am - Eyl 21, 2019

Ne satacağımı henüz bilmiyorum girişimci olup kendi işimi kurmak istiyorum sadece bana bir fikir verin ne satabilirim insanları arayarak

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN