Bursa Cep telefonu Datası

Bursa Cep telefonu Datası

Türkiye nüfusunun başını çeken şehirler sıralamasında 6. sırasındadır. 2 milyona yaklaşan nüfusu ile mega şehirlerimizden biridir . Her yıl göç almaya devam ederek büyümesini devam ettirmektedir . Bu kadar yoğun nüfusun olduğu bir şehirde ticaret önemli paya sahiptir. Türkiye nin başta gelen sanayi merkezlerinden biri olan Bursa Türkiye nin büyük firmalarına ev sahipliği yapmaktadır.Üretim tesisleri ulaşımı ve iş gücü potansiyelliğinin yüksekliği nedeniyle bu şehirde ticaretin yüksek oranda gerçekleştiği şehirlerimizden biridir . Üretimin yoğun olduğu kadar tüketiminde bol olduğu bu şehirde ticaretin ve reklamın en kestirme yolu olarak Bursa cep telefonu datası yer almaktadır .

Ticaretin en yoğun yaşandığı ilçeleri ise : Osmangazi , Yıldırım , Nilüfer , Gemlik ve İnegöl başı çekmektedir. Bu ilçelere de ayrı ayrı Bursa Cep telefonu Datası ile ulaşmak mümkündür. Diyelim ki bu ilçelerden birine bi mağaza açtınız ve nasıl tanıtacağınızı bilmiyorsunuz yada bu ilçelerden birinde hali hazırda bir mağazanız var tanıtımını  yapacağınız bir indirimi duyurmak istiyorsunuz ikisinde de aynı yöntemle yani Bursa Cep telefonu datasını kullanarak bir çok müşteriye ulaşma imkanınız vardır. Kısa sürede bir çok müşteriye ulaşarak hem reklamınızı yapmış oluyorsunuz .Hem de mağazanızdan alış veriş yapan müşterilere tekrar ulaşmak için kendi mağaza datanızı oluşturuyorsunuz.Önemli olan tabi ki güncel kullanımda olan numaraları bulmak bu data dan faydalanmaktır . Bu alanda gerçekten profesyonel bir iş çıkaran her türlü sorunuzu net bir şekilde cevaplayan firmalara ulaşmaktır.Sadece bir ilçeye hizmet ederken ürün kalitenizi tanıttığınız taktirde tüm bursa ya hitap eden elit bir mağaza konumuna gelebilirsiniz. Daha önce o ilçeye dahi gitmemiş farklı ilçelerden müşteriler edinebilir gelirinizi artırabilirsiniz. Bursa Cep Telefonu datasını güncel elinde bulunan bir firma ile görüşmek çok faydalı olacaktır . Yaptığınız iş alanında bulunan dataların güncel ve yorulmamış olması size müşteri dönmesinde önemli katkı sağlayacaktır . Düşünün sene bir firma uygun diye ona işi veriyorsunuz ama bursa sizden önce sizinle aynı iş grubunda faaliyet gösteren 10 firma daha o kişiden uygun olduğu için reklam verdirmiş. Aynı müşteriye 10 aynı tarzda mesaj gidiyor siz o müşterinin yerinde olsanız tercih etme imkanınız tabiî ki onda bir olacaktır.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Telefon Datası Arıyorum

 

Hizmet sağladığımız veritabanımız farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş kullanıcılardan oluşmaktadır. Tamamen izinli veri tabanı ile hizmet sağlamaktayız.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN