Avea Datası

Avea Datası

Pazarlama faaliyetleri ile aktif uğraşan işletmelerin kısır döngüye girdiği, ürünlerini daha geniş kitlelere duyurma, kazançlarını ikiye hatta üçe katlama isteğinin ve ihtiyacının doğduğu dönemde çeşitli reklam arayışları içerisinde girmektedirler. Avea Datası tam bu noktada işletmelerin yeni müşterilere ulaşmak için kullandıkları bir argüman olmaktadır.

Çeşitli reklam yöntemleri bulunmaktadır. Reklam çeşitliliği çok olmakla birlikte reklamların maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda en uygun ve etkin reklam yöntemleri odaklı bir şekilde yeni müşterilere ulaşılması nedeniyle izinli toplu sms ve voip yöntemi ile çağrı merkezinden yeni müşterilerin aranarak soğuk satış gerçekleştirilmesi yöntemidir. Avea Datası bu noktada siz değerli işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurmak ve kazancını arttırmak yönünde kullandıkları bir üründür.

Portföyümüzde bulunan Datalar farklı kurumlardan reklam alımına müsaade etmiş müşterilerden oluşmaktadır. Dilerseniz toplu sms yöntemi ile dilerseniz çağrı merkeziniz aracılığı ile arayarak ürün / hizmetlerinizi sunmanız ve geri dönüşü izlemeniz mümkündür.

Pazarlama ve soğuk satış serüveninin en önemli argümanı güncel Avea Datası dır. Siz de reklam yapmak istiyorsanız ve reklam yönetimi konusunda arayış içerisinde iseniz yapmanız gereken sadece web sitemizde bulunan ücretsiz danışmanlık talep formu doldurarak sizlere dilediğiniz konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamamızdır. Bizlere yaptığınız işi, yapmak istediğiniz reklam türünü ve hitap ettiğiniz lokasyonu bildirmeniz durumunda, ücretsiz danışmanlık kapsamında yapmanız gerekenleri ve yapmamanız gerekenleri size ifade ediyor ve en doğru Avea datası na ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Çağrı Merkezi Data Fiyatları
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN