Adsl Datası

Adsl Datası

Sunduğu ürün ve hizmetlerle, yaptığı araştırma ve anketler ile piyasanın nabzını tutan ve müşterilerin pazarda hangi ürünlere daha çok ilgili, hangi ürüne az ilgili olduklarını tespit eden çağrı merkezlerinin bu verileri toplamak için bir veri tabanına ihtiyaçları bulunmaktadır. Ellerinde bulunan veri tabanı üzerinden gerçekleştirdikleri bu arama yönteminde eldeki imkanlar kısıtlı olduğundan bir müddet sonra paradoksa girecek ve tıkanacaklardır. Tam bu noktada Adsl Datası çağrı merkezlerinin araştırma, anket, hizmet ve ürün tanıtımlarında kullanılmak üzere biçilmiş bir kaftan ve kurtarıcı olarak karşılarına çıkmaktadır.

Google arama motorunda adsl datası arayan çoğu çağrı merkezinin aslında aradığı daha çok ve yeni müşteri kitlelerine ulaşarak, sunduğu işlemler yelpazesini daha çok insana duyurmaktır. Bu noktada yapılan aramaların bir çoğu maalesef çöp olan ve güncel adsl datası bulunmayan web siteler karşılarına çıkmaktadır.

Biz değerli çağrı merkezi çalışanlarına adsl datası nı farklı algoritmalar ile kendi veri tabanımızdaki farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş, izinli listelerimiz ile eşleştirerek tamamen petekten süzme bir bal gibi güncel ve geri dönüşü yüksek hale getiriyoruz. Ve Adsl datası anlamında güncel, izinli ve reklam alımına müsait müşteri listelerinden siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir :  Spor Salonları Ve Üyeleri

Yapmanız gereken sadece size sunulan bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle irtibat kurmak.

Siz de çağrı merkezi işletiyorsanız ve reklam alımına müsaade etmiş müşteri listeleri bulma konusunda yaşadığınız sıkıntılar dolayısı ile işleriniz durma noktasına gelmişse, yapmanız gereken bizlere danışmanlık talep formumuz aracılığı ile, mail adresimizden yahut telefon numaramızdan ulaşarak talebinizi iletmeniz, talebiniz karşılığında size sunacağımız danışmanlık hizmeti ile işlerinizin ivmesini arttırmanız ve doğal olarak kazancınızın katlanması sürecine hakim olmanızdır.

Daha ne bekliyorsunuz? Kazancınızı ikiye katlamak, yeni müşterilere ulaşmak, ürünlerinizi, hizmetlerinizi daha çok ve yeni müşterilere ulaştırmak için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com

Yazar hakkında

Akdeniz Danışmanlık administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN