Hizmetlerimiz

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin özeti aşağıda sıralanmıştır.

AKDENİZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yapmış olduğunuz iş, vermiş olduğunuz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun, doğru müşterilere ulaşmadıkça başarı elde edemezsiniz. Biz size ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek doğru müşterilere ulaşmanızı hedefliyoruz.

Yeni Müşteriler

Yeni müşteri demek, yeni kazanç kapısı ve işini büyüten işletme demektir. Yeni müşterilere ulaşmak her zaman zahmetli olmuştur. Artık yeni müşterilere ulaşmak çok kolay.

Reklam Yönetimi

Reklam işletmeler için olmazsa olmazdır. Reklam yönetimi ise başlı başına bir sektör haline gelmiştir. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizde Reklam Yönetimi de mevcuttur.

Analiz

İşletmenizin becerilerini ortaya çıkartarak, hangi yönde kararlar alarak nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda bilgi sağlıyoruz.

İş Geliştirme

Sürekli yapılan iş, iş körlüğüne neden olabilir. Hali hazırda yaptığınız işinizi geliştirmek için farklı bir uzman gözüne ihtiyaç vardır. Bu noktada Ücretsiz danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz.

7/24 Destek

Danışmanlık hizmeti aldığınız konu ve sektörde tecrübeliyiz. Ve bu sektör ile ilgili sizlere 7/24 ücretsiz uzman desteği sağlıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Talebi

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Akdeniz Danışmanlık Hizmetleri

Ücretsiz Danışmanlık Talep Formu
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 544 613 95 94 - bilgi@ceptelefondata.com
Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güncel Kampanya Fiyatlarımız

10 bin

10.000 adet 550
20.000 adet 750
50.000 adet 1.400
100.000 adet 2.100
500.000 adet 4.000
1.000.000 adet 6.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişebilir
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN